Gospodarka

Rent like home – kiedy nie lubisz hoteli

Rent like home – kiedy nie lubisz hoteli
Rent like home – kiedy nie lubisz hoteli

            Jeśli lubisz wypoczywać Zakopanem lub Międzyzdrojach, albo często zatrzymujesz się w interesach w stolicy i przy tym cenisz sobie swobodę i prywatność, być może już znasz ofertę Rent like home. Mowa o ofercie wynajmu na doby najatrakcyjniejszych apartamentów w tych miastach, dostępnej on-line z każdego miejsca z dostępem do internetu. Przy czym Rent like home to nie tylko wyszukiwarka noclegów, jakich wiele. Nad każdym lokalem, jaki znajduje się w bazie, Rent like home sprawuje kompleksową opiekę. Udostępnia lokal, dba o czystość i stan techniczny, mając przy tym przez cały czas na uwadze komfort gości.

            Rezerwacja apartamentu przez Rent like home jest bardzo prosta… Wystarczy wyszukać odpowiedni lokal, sprawdzić jego dostępność w wybranym okresie, a następnie kliknąć „rezerwuj online”. Wprowadzamy swoje dane, lub piszemy e-mail do Rent like home i spokojnie odliczamy czas do wyjazdu. Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz mailem, a zapłaty dokonasz na miejscu – gotówką, lub kartą. Chyba, że to też wolisz załatwić online, przed pobytem. Wtedy po prostu robisz przelew na wskazane konto.

            W przypadku zmiany planów – zmiany terminu pobytu, lub anulowania rezerwacji, Rent like home również stara się uwzględniać potrzeby gości, w miarę możliwości, oczywiście.

            Z pewnością przyznasz, że pobyt w dobrze wyposażonym apartamencie, który zapewnia podczas pobytu swobodę i prywatność, niczym własne mieszkanie, jest kuszącą i atrakcyjną alternatywą dla oferty zwykłych hoteli i pensjonatów. Na miejscu zastaniesz nie tylko pościel i czyste ręczniki, ale również kawę, herbatę i podstawowe przyprawy w dobrze wyposażonej kuchni.

Pracownicy obsługujący apartamenty, są pomocni również w kwestii lokalnych atrakcji w miejscu, które odwiedzasz i naprawdę otwarci na twoje potrzeby. Uzyskasz u nich informację, co warto zwiedzić, ale też gdzie jest najbliższy sklep spożywczy. Personel zna język angielski, śmiało więc możesz polecać Rent like home znajomym zza granicy.

            Rent like home chętnie podejmuje współpracę z właścicielami apartamentów, którzy chcą zarobić na swoich nieruchomościach, ale nie mają czasu ani możliwości zajmować się obsługą gości i dbaniem o stan bieżący apartamentu. Wystarczy tylko się zdecydować i nawiązać kontakt, a Rent like home oceni, co należy dokupić do wyposażenia apartamentu, przygotuje umowę i protokół przekazania apartamentu. Wystarczy podpisać i cieszyć się zyskami. Właściciel mając przez cały czas dostęp do kalendarza rezerwacji, ma pewność, że apartament nie jest wynajmowany bez jego zgody. Rozliczenia odbywają się miesięcznie – właściciel otrzymuje zestawienie wpływów i kosztów, a zysk wędruje na jego konto bankowe.

            Jak widzimy oferta Rent like home, to doskonała propozycja zarówno dla klientów i dla właścicieli apartamentów. Naprawdę warto rozważyć, czy nie będzie nam wygodniej w apartamencie przypominającym dom, niż w zwykłym hotelowym pokoju. Prawdziwy komfort wart jest swojej ceny.

1 Comment

Kliknij, aby skomentować!