Biznes

Jakie korzyści przynosi integracja Subiekt GT z Allegro, eBay, Amazon i sklepami internetowymi?

Jakie korzyści przynosi integracja Subiekt GT z Allegro, eBay, Amazon i sklepami internetowymi
Jakie korzyści przynosi integracja Subiekt GT z Allegro, eBay, Amazon i sklepami internetowymi

Aby osiągnąć sukces w branży e-commerce, należy skupić się przede wszystkim na sprawnym planowaniu rozwoju swojego sklepu. Chociaż pierwsze kroki stawiane na rynku rzadko stanowią wyzwanie, to w miarę zwiększania sprzedaży, należy liczyć się z proporcjonalnym wzrostem ilości czasu i energii, które trzeba poświęcić na obsługę sklepu.

Księgowość oraz zarządzanie sprzedażą mogą okazać się przytłaczające, szczególnie dla jednoosobowych mikro-przedsiębiorstw.

Brak środków do prawidłowej obsługi sprzedaży z pewnością przełoży się na zahamowanie rozwoju działalności, może też sprawić potencjalne problemy związane m.in. z pomyłkami spowodowanymi czynnikiem ludzkim. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych narzędzi, które zautomatyzują znaczną część procesów zachodzących podczas sprzedaży, pozwalając oszczędzić czas oraz pieniądze, a także efektywniej zarządzać swoją firmą.

ErpBox a integracja Subiekt GT z platformami sprzedaży – na jakie rozwiązania się zdecydować?

Popularny system ErpBox to najlepszy przyjaciel e-sprzedawcy – jest to oprogramowanie, które zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do usprawniania sklepu internetowego. Zarządzanie sprzedażą za pośrednictwem ErpBox jest bardzo wygodne, a łącząc jego funkcjonalność z dedykowanym systemem magazynowo-fakturowym, można stworzyć sprawny, zintegrowany system, w którym nie ma miejsca na błędy – dowiedz się więcej.

Szczególnie efektywnym rozwiązaniem okaże się tu integracja Subiekt GT z kontem na Allegro, eBay, Amazon, czy z własnym sklepem internetowym w ramach ErpBox. System obsługi sprzedaży Subiekt GT wyróżnia się swoją skutecznością, pozwalając małym i średnim firmom na usprawnienie działania sklepu lub działu handlowego, a to wszystko za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Najważniejsze zalety integracji – na co może liczyć sprzedawca?

Decydując się na integrację Subiekt GT z Allegro, Amazon, eBay, można liczyć na zauważalne podniesienie komfortu i efektywności sprzedaży. Tak sprawne połączenie dostępnych funkcji zawdzięcza się narzędziom zapewnionym przez ErpBox. Warto wymienić konkretne korzyści płynące z tego rozwiązania:

  • pobieranie informacji o dokumentach handlowych,    
  • pobieranie danych o produktach,
  • sprawna aktualizacja stanów magazynowych,
  • aktualizacja cen produktów,    
  • tworzenie zamówień klientów ZO.

Jest to zaledwie kilka z licznych możliwości tego oprogramowania. Aby odkryć pełen potencjał ErpBox, warto zapoznać się z pozostałymi artykułami lub skorzystać z bezpłatnego, trzytygodniowego okresu próbnego!