Zakupy

Twoja karta edenred – karta premiowa, karta podarunkowa

Twoja karta edenred – karta premiowa, karta podarunkowa
Twoja karta edenred – karta premiowa, karta podarunkowa

Czym jest portal edenred i jakie możliwości oferuje jego karta?

Portal Edenred działa na rynku polskim od 1995 roku i swoją sławę zdobył poprzez działalność związaną z kuponami żywieniowymi. Z czasem stał się także światowym liderem w usługach przedpłaconych, oferując narzędzia dedykowane budowaniu motywacji wśród pracowników i lojalności wśród klientów, w tym także biznesowych. Zajmuje się również zarządzaniem wydatkami przedsiębiorstwa.

Przy pomocy usługi Google Pay (wcześniej pod nazwą Android Pay), umożliwia swoim klientom zapłatę za zakupione towary za pośrednictwem telefonu z systemem Android we wszystkich punktach akceptujących karty Mastercard i terminale płatności zbliżeniowej. Serwis wychodzi tym samym naprzeciw potrzebom klientów, oferując łatwe i szybkie rozwiązania. Dzięki temu płatności można dokonać nawet wtedy, kiedy portfel zostanie zgubiony lub zapomniany w domu.

Sprawdzenie salda karty jest bardzo proste, wystarczy skorzystać ze strony internetowej www.myedenred.pl, lub z pobranej aplikacji mobilnej. Rejestracja w systemie następuje automatycznie, po podaniu 4 ostatnich cyfr z 16-cyfrowego numery karty, a w następnym kroku całego 10-cyfrowego numeru seryjnego karty, ulokowanego na jej odwrocie, nad paskiem magnetycznym. Za pośrednictwem konta można zarządzać kartą, śledzić historię transakcji, odkrywać dodatkowe korzyści płynące z jej posiadania, kontrolować saldo, jak i zablokować kartę w razie potrzeby.

Jakie rodzaje kart oferuje portal Edenred Polska?

Spośród wachlarza usług, dostępnych na portalu Edenred Polska, wyróżnia się ich sztandarowa przedpłacona karta podarunkowa i karta premiowa. Decydując się na zakup karty premiowej w Edenred Polska, można skorzystać z oferowanej funkcji personalizacji karty, przy pomocy zatrudnionych w Edenred grafików.

Razem z nimi dostępna jest opcja stworzenia indywidualnego projektu wizualnego, reprezentującego spójną całość z graficznym przedstawieniem firmy (czy to z logo, czy hasłem przewodnim, czy w barwach kojarzonych z marką). Umieszczenie tego typu wyróżniających firmę symboli na karcie sprawi, że nie tylko zaakcentuje się ona na tle konkurencji, ale stanie się wręcz wizytówka i żywą reklamą firmy. W ten sposób stworzona karta sprawdza się znakomicie w systemie nagradzania pracowników, jednocześnie wzbudzając poczucie przynależności do całości firmy.

Dodatkowo ma działanie motywujące do pracy i chęci zdobywania kolejnych premii realizowanych w ten sposób, jednocześnie wzbudzając wśród pracowników wdzięczność. Pogłębia również przywiązanie do organizacji. Podobnie rzecz ma się z kartami podarunkowymi, nieustannymi symbolami benefitów oferowanych przez zakład pracy. Karty podarunkowe dostępne są także w wariancie przeznaczonym dla potomstwa pracowników.

Zakupienie ich wspiera Akademię Przyszłości i gwarantuje otrzymanie Certyfikatu Motywującej Firmy, dodając do z pozoru zwykłego, praktycznego zakupu, satysfakcjonującą misję. Zakup kart podarunkowych, o wartości nieprzekraczającej kwoty 1000 złotych, gwarantuje zwolnienie podatkowe.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby skomentować!