Biznes

Zobacz do czego wykorzystasz tablice suchościeralne w Twoim biurze!

Zobacz do czego wykorzystasz tablice suchościeralne w Twoim biurze!
Zobacz do czego wykorzystasz tablice suchościeralne w Twoim biurze!

Zobacz, jak tak niepozorne wyposażenie jak tablica suchościeralna może odmienić codzienną pracę w Twojej firmie! W zależności od specyfiki pracy i branży, z którą związane jest Twoje biuro, tablica suchościeralna może spełniać inne funkcje. Niezależnie od tego pomaga w ogarnięciu codziennych zadań oraz lepszej organizacji w Twojej firmie. Może też być miejscem gromadzenia cennych inspiracji. Zobacz, do czego możesz wykorzystać tablice suchościeralne!

Tablice suchościeralnie – pomoc podczas zebrania lub szkolenia pracowników

W każdej firmie, niezależnie od jej wielkości, zdarzają się cykliczne zebrania. Podczas nich omawiane są kluczowe cele do zrealizowania w niedalekiej przyszłości, różne problemy pojawiające się w biurze, plany działania, nowe projekty i wiele innych. Tablica suchościeralna w pomieszczeniu, gdzie odbywają się zebrania i szkolenia to wielkie ułatwienie. Zapiszesz na niej szereg ważnych informacji, tak aby reszta zainteresowanych mogła je zanotować albo wytłumaczysz nowe kwestie, które zespół powinien wdrożyć do swojej pracy.

Podczas szkoleń tablica suchościeralna magnetyczna będzie wprost niezbędna! Jak sama nazwa mówi, na szkoleniu ludzie chcą nabyć nową wiedzę oraz umiejętności. Aby jak najlepiej pomóc im w przyswojeniu nowych informacji należy zadziałać na klika zmysłów. Dlatego też kreślenie schematów, rysowanie, tworzenie map myśli jest bardzo pomocne. W ten sposób wychodzimy naprzeciw zarówno osobom, które zapamiętują lepiej poprzez słuchanie wykładu prowadzącego, jak i tzw. wzrokowcom. Zrób przysługę wszystkim pracownikom i zdecyduj się na tablice suchościeralne o wymiarach 180 x 120.

Tablice suchościeralne – lepsza organizacja pracy

Na tablicę suchościeralną naniesiesz wiele informacji. Mogą być to np. ważne notatki, które zostawiają sobie nawzajem koleżanki i koledzy z pracy. Inną opcją jest np. wypisanie tygodniowej listy zadań z podziałem na pracowników. Dzięki temu w każdej chwili możemy skontrolować zarówno swoją listę obowiązków, jak i plan koleżanek oraz kolegów z pracy. Tablica suchościeralna może pomóc również w zapamiętywaniu różnych ważnych terminów, zadań dotyczących całego zespołu lub pojedynczych osób. Mogą to być przykładowo daty i godziny spotkań biznesowych lub ważnych, wcześniej zaplanowanych rozmów telefonicznych. Dzięki takiej tablicy, pracownicy mogą w spokoju skupić się na realizacji zadań bez stresu, że o czymś mogą zapomnieć.

Tablice suchościeralne – motywacja oraz inspiracje

Tablice suchościeralne oprócz typowo pragmatycznych funkcji mogą służyć również jako miejsce spisywania inspiracji. Co powiesz na złote myśli lub motta, które powinny Wam przyświecać każdego dnia w pracy? Mogą tam znaleźć się również śmieszne powiedzenia albo sytuacyjne żarty, które rozumieją tylko Twoi współpracownicy. Może być to świetny element wyposażenia biura, który nieco rozluźni atmosferę, co przełoży się na lepsze samopoczucie pracowników i zwiększy ich produktywność.

Tablice suchościeralne są świetnym wyposażeniem nie tylko szkół, ale i wielu różnych innych miejsc. Jak widzisz, możesz niewielkim kosztem lepiej zorganizować pracę całej firmy, zwiększyć produktywność i motywację oraz poprawić panującą w biurze atmosferę. Pamiętaj, aby przy zakupie tablicy nie zapomnieć o zaopatrzeniu firmy w markery do tablicy suchościeralnej, płynu do tablicy suchościeralnej i specjalnej gąbeczki.

źródło zdjęcia: freepik.com