Biznes

Logowanie do Moje ING online

Logowanie do Moje ING online
Logowanie do Moje ING online

ING Bank Śląski jest jednym z prężnie rozwijających się banków. Od lat pozostaje w czołówce polskich banków. Powszechnie kojarzony ze Śląskiem, ma swoje siedziby w całej Polsce. Wywodzi się z międzynarodowej  instytucji finansowej ING Groep, założonej w Holandii i z obecną siedzibą główną w Amsterdamie. Pierwszy ING powstał w Katowicach w 1988 roku, jako jeden z pierwszych banków zagranicznych w Polsce po II wojnie światowej. Był jaskółką zmian w polskim sektorze bankowym.

Dlaczego warto posiadać konto elektronicznej bankowości ING Banku Śląskiego?

Bankowość elektroniczna to symbol nowoczesnego patrzenia na usługi bankowe i odpowiedź na potrzeby klientów, którzy zamiast stania w kolejce w siedzibie banku wybierają szybką obsługę przez internet. W bankowości elektronicznej mają dostępne wszystkie usługi bankowe i dokładne wyjaśnienie zasad. Do najpopularniejszych usług bankowości elektronicznej Banku Śląskiego należą: kredyty, pożyczki, usługi ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Logowanie do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego jest opłacalne. Bank oferuje konta oszczędnościowe przypięte do konta bankowego, z którego można wypłacić środki w razie nagłej potrzeby. Kolejnym argumentem za logowaniem się do bankowości elektronicznej Banku Śląskiego jest natychmiastowość księgowania wykonanych przelewów. Klient nie czeka godzinami na zaksięgowanie przelewu i nie jest narażony na skutki braku przelewu w terminie. Jest to bardzo ważne, ponieważ cześć osób płaci rachunki na „ostatnią chwilę” i muszą mieć pewność, że adresat otrzyma przelew na czas. Ekspresowe przelewy dotyczą sytuacji, kiedy są realizowane między dwoma kontami w Banku Śląskim. Klienci doceniają, że Bank Śląski jest obecny w wielu miastach Polski i dostępny przez internet. Logowanie do bankowości elektronicznej Banku Śląskiego wybiera coraz więcej osób ceniących dostępność  usług bankowych zawsze i wszędzie.

Jak zalogować się do elektronicznej bankowości ING?

Logowanie do elektronicznej bankowości ING Banku Śląskiego nie jest skomplikowanym procesem. Do korzystania z tych usług niezbędne jest hasło i login.  Każda osoba korzystająca z usług bankowości elektronicznej ma indywidualne dane do swojego konta. Jest to jeden z filarów bezpieczeństwa usług bankowych dostępnych elektronicznie. Login zostaje wygenerowany wraz z zawarciem umowy i jest unikalny. Składa się z pierwszych trzech liter imienia i nazwiska oraz czterech losowych liczb, co daje klientowi pewność, że nikt nie zna jego loginu, a więc najcenniejsze informacje o stanie konta i operacjach dokonywanych na koncie nie dostaną się w niepowołane ręce. Ze strony banku wszystkie zabezpieczenia konta są sprawdzone.

Logowanie do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego jest bezpieczne. W Banku Śląskim zachowywane są najwyższe zasady bezpieczeństwa kont klientów  i dlatego tak niewiele uchybień ze strony banku, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo danych osobowych i kont klientów. O innych bankach, co pewinien czas jest głośno w mediach, które informują o wycieku danych.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby skomentować!