Finanse

Kredyt gotówkowy online – jak wybrać dobrą ofertę?

Kredyt gotówkowy online – jak wybrać dobrą ofertę
Kredyt gotówkowy online – jak wybrać dobrą ofertę

Potrzebujesz gotówki na nieprzewidziane wydatki? Chcesz sfinansować pewną inwestycję, ale zaoszczędzone do tej pory pieniądze są niewystarczające? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko pozyskać środki? Postaw na kredyt gotówkowy online! To rozwiązanie, które pozwoli Ci spełnić Twoje plany bez wychodzenia z domu. Jak jednak wybrać dobrą ofertę? Gdzie zacząć szukać i na jakie parametry zwracać uwagę? Oprocentowanie czy odsetki – co jest w tym przypadku ważniejsze? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zobacz, jak dokonywać selekcji produktów bankowych i dowiedz się, w jaki sposób pomoże Ci w tym kalkulator kredytu gotówkowego!

Kredyt gotówkowy – najważniejsze informacje

Zastanawiasz się, czemu kredyty gotówkowe to dobre rozwiązanie? Wnioskując o finansowanie, nie musisz uściślać celu, na jaki chcesz przeznaczyć pieniądze. Gotówka, którą uzyskasz, nie ma wskazanego konkretnego przeznaczenia – w przeciwieństwie do produktów przeznaczonych określonym inwestycjom. 

Co ważne, możesz otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Najistotniejsza w tym przypadku jest Twoja historia i zdolność kredytowa. Taki produkt bankowy wymaga minimum formalności, co oczywiście cieszy potencjalnych zainteresowanych. W niektórych bankach pieniądze dostaniesz już w ciągu kilku minut od złożenia wniosku online.

Jakie wydatki pomoże sfinansować?

Środki pozyskane w ramach tego produktu bankowego możesz przeznaczyć na dowolne przedsięwzięcie. Jedynym ograniczeniem będzie brak możliwości ich wykorzystania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pamiętaj jednak, że kredyt online bez określonej celowości opiewa na niższą kwotę niż np. wariant hipoteczny. Zwykle maksymalna suma, jaką proponuje bank, plasuje się w granicach 100 tys. złotych.

Taka gotówka daje Ci szerokie pole manewru. Instytucje finansowe rezygnują w tym przypadku z kontrolowania sposobu wydatkowania pozyskanych środków.

Możesz więc:

 • przeprowadzić remont swojego mieszkania,
 • zainwestować w sprzęt elektroniczny,
 • kupić samochód osobowy,
 • udać się na egzotyczne wakacje,
 • przeznaczyć pieniądze na edukację dziecka.

Gotówka przyda Ci się także, gdy masz już odłożony pewien kapitał, jednak jest on niewystarczający, by pokryć w całości np. zakup nieruchomości. To, w jaki sposób wykorzystasz dodatkowe środki, zależy wyłącznie od Ciebie.

Miej świadomość, że niektóre inwestycje warto sfinansować kredytem celowym. Jego uzyskanie jest jednak trudniejsze i wiąże się z wieloma formalnościami. Jeśli zależy Ci na czasie, kredyt gotówkowy online jest najlepszym rozwiązaniem.

Kalkulator kredytowy – co pozwala sprawdzić?

Rozważając zaciągnięcie zobowiązania, wykorzystaj kalkulator kredytów. To proste narzędzie, działające online, które pozwoli Ci określić szacunkową wysokość m.in. raty, prowizji, odsetek czy RRSO.

Kalkulator rat kredytu umożliwia szybkie obliczanie kosztów. Wystarczy podać:

 • kwotę, jaką chcesz uzyskać od banku,
 • liczbę miesięcy, na którą chcesz rozłożyć spłatę,
 • wysokość oprocentowania zobowiązania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy w ogóle masz szansę na pozytywną decyzję kredytową i jaką kwotę możesz ew. uzyskać, sprawdź kalkulator zdolności kredytowej. Bank udziela finansowania, jeżeli ma pewność, że jego spłata będzie możliwa.

Gdzie szukać korzystnych ofert?

Przede wszystkim pamiętaj, żeby zwracać uwagę jedynie na oferty renomowanych instytucji finansowych, które proponują swoje produkty na przejrzystych zasadach. Wystrzegaj się potencjalnie okazyjnych chwilówek z niepewnego źródła. Tego typu pożyczka, mimo że jest łatwa do uzyskania, odznacza się wieloma kosztami ukrytymi, mogącymi bardzo mocno nadwyrężyć Twój domowy budżet.

Szukając dobrej oferty, wykorzystaj kalkulator kredytowy online, który jednocześnie przedstawia ranking kredytów. Dzięki temu szybko porównasz dostępne opcje, uwzględniając ich koszty. Zwróć szczególną uwagę na wysokość odsetek oraz prowizji. Im niższe są te parametry, tym lepiej. Z łatwością wybierzesz finansowanie dostosowane do swoich możliwości.

Spełniaj swoje plany!

Jeśli chcesz wziąć kredyt gotówkowy online na korzystnych warunkach, zapoznaj się z ofertą Santander Bank Polska. Na stronie tej instytucji możesz wnioskować o finansowanie do 92 tys. złotych. Co zyskujesz jako jej kredytobiorca?

 1. Szybką gotówkę – pieniądze możesz mieć na koncie w ciągu kilku minut od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.
 2. Opcję rozłożenia zobowiązania nawet na 120 rat.
 3. Możliwość dopełnienia wszystkich formalności online.

Skorzystaj z kalkulatora dostępnego na stronie banku i samodzielnie oblicz miesięczną ratę. Kalkulacja kredytu gotówkowego pozwoli Ci spersonalizować jego parametry. Nie czekaj – zacznij spełniać swoje marzenia już dziś!

Dodaj komentarz

Kliknij, aby skomentować!