>

Witaj! Skoro czytasz ten artykuł to z pewnością zainteresował Cię temat opcji binarnych. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeżeli już na początku będę się do Ciebie zwracał na „Ty”. Co prawda jestem młody, bo mam zaledwie 24 lata i może okazać się, że jesteś dużo starszy(-a) ode mnie, ale zdecydowanie wolę taką formę rozmowy, niż per pan/per pani. Od razu zaznaczam, że tekst, który zamierzasz właśnie przeczytać będzie obszerny i mam nadzieję, że wyczerpujący. Chciałbym Cię również przeprosić za ewentualne błędy językowe. Nie jestem wykształconym polonistą, a ten artykuł pisze tylko dlatego, że chciałbym pokazać światu, że w internecie da się zarobić ogromne pieniądze. Czasami może Ci się wydawać, że piszę bardzo chaotycznie. Tak też niestety jest. W głowie mam miliony myśli i pomysłów i czasami ciężki mi to przelać na klawiaturę. Mimo wszystko mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytasz wszystko, co dla Ciebie przygotowałem.

Muszę Cię uświadomić, że zarabianie w internecie nie jest proste. Reguła jest prosta – albo poświęcisz tysiące godzin na zarobienie małych kwot, albo zainwestujesz i w ekspresowym tempie przy odrobinie ryzyka zrobisz tyle, ile tylko chcesz.

Kilka słów o mnie słowem wstępu

Zanim przejdę do tematu tego artykułu chciałbym się przedstawić. Tak, abyś wiedział(-a) kto to pisze i jakie ma doświadczenie.

Swojego bloga promuję głównie za pomocą Instagrama. Uważam, że jest to jeden z najlepszych kanałów społecznościowych, który umożliwia dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców. Skoro to czytasz to zapewne wiesz, że mam na imię Daniel. W internecie pracuję od 16. roku życia. Zaczynałem od klikania reklam. Moja pierwsza wypłata to.. $20. Te pieniądze zarobiłem w miesiąc. Mogą Ci się to wydawać całkiem śmieszne pieniądze, zważając na to, że przy komputerze spędziłem wiele godzin tylko klikając w przyciski myszy i oglądając kampanie reklamowe. Dla mnie to było bardzo ważne doświadczenie. Kilka dych w kieszeni i uświadomiłem sobie, że w internecie można zarobić. Może nie dużo, ale można. Następną moją pracą było wypełnianie ankiet. Przez pół roku dzień w dzień siedziałem przed monitorem i odpowiadałem na bardzo nudne pytania. W tym okresie zarobiłem około 2 tysięcy złotych. To był dla mnie przełomowy moment. Wiedziałem już, że internet daje mi możliwości, których nie da mi żadna inna praca. Jako 18 latek będąc jeszcze w technikum po powrocie do domu zasiadałem do komputera i zarabiałem pieniądze. Może nie były to kwoty, dla których warto było poświęcić swoją karierę zawodową, ale jednak były. Z racji tego, że żyłem tym bardziej niż szkoła nawiązywałem wiele kontaktów. Ludzie, których poznałem wiele mnie nauczyli. Po technikum poszedłem do pracy.. za 2,5 tysiąca brutto. Dla młodej osoby były to ogromne pieniądze, jednak byłem świadomy tego, że nie chcę tak tyrać do końca życia. Będę żył zaledwie kilkadziesiąt lat. Zdałem sobie sprawę, że przez resztę mojej egzystencji nie chcę każdego dnia liczyć swoich wydatków i martwić się o to, czy dotrwam do końca miesiąca. Pracując w sklepie cały czas uczyłem się internetu. Widziałem, jakie kwoty zarabiają ludzie z całego świata i nie mogłem w to uwierzyć. W wieku 20 lat zarobiłem swoją rekordową kwotę. Zająłem się reklamowaniem produktów oraz usług. Pisałem i dzwoniłem do ludzi oferując im różne rzeczy – odżywki, suplementy, sprzęt komputerowy, itd. W jeden miesiąc z prowizji zarobiłem 3000 zł. Niestety wszystko to opierało się na śmieciowej umowie o dzieło. Niestety bardzo szybko mnie to zmęczyło. Uwierzcie mi, że niektórzy klienci potrafili być bardzo okrutni. Nie raz usłyszałem, że jestem ch*jem, bo dzwonię o 15 z ofertą handlową. Praca świetna, ale męcząca psychicznie. W tym momencie zainteresowałem się opcjami binarnymi. Od czterech lat jest to moja praca. Od 3 lat niczego sobie nie żałuję, kupuję co chcę i żyję jak chcę. Mówię serio. Nawet nie wiecie jak o tym marzyłem. Ostatnio wieczorem dopadła mnie straszna nuda. Pojechałem do najbliższej galerii handlowej i kupiłem sobie konsolę za gotówkę. Zawsze chciałem mieć PS-a i nawalać w Fifę do późna.

Nie mam z tym problemu, ponieważ wstaję o której chcę i pracuję kiedy chcę. W tym momencie mam własną kawalerkę w Warszawie, jeżdżę nowym samochodem (leasing 50/50) Audi Q7 – cudo, kilka razy w roku wylatuję za granicę odpocząć od komputera, a jedzenie przywozi mi catering. To co powiem zabrzmi bardzo pysznie, ale taka jest prawda – mam wszystko gdzieś, jem co chcę, kupuję co chcę i jestem gdzie chcę. Wiesz już o mnie wszystko, co potrzebne. Przejdźmy więc do najważniejszej części tego tekstu.

 

Opcje Binarne

Wiesz już kim jestem i jak zarabiam na życie. Pora, abym przedstawił Ci opcje binarne. Tak jak powiedziałem Ci we wstępie – by zarabiać trzeba inwestować. Nie da się inaczej. Jest tak w każdej sferze naszego życia. Jeżeli chcemy pracować w szanowanym zawodzie musimy poświęcić czas oraz zainwestować pieniądze w samorozwój, czyli np. specjalistyczne kursy podnoszące nasze kwalifikacje. W internecie, jak i w życiu – nie ma nic za darmo i po przyjacielsku. Tak jak to powiedział wspaniały aktor, Pan Andrzej Grabowski w filmie Kariera Nikosia Dyzmy – „po przyjacielsku to Ci dzisiaj nawet żona dupy nie da”. Smutne, ale tak wygląda ten świat. Aby coś znaczyć, trzeba coś dać. Podobnie jest z opcjami binarnymi – by grać, trzeba zainwestować. Wytłumaczę Ci teraz wszystko krok po kroku.

Czym są opcje binarne?

Nie chcę tłumaczyć wszystkiego profesjonalnym językiem. Po co masz szukać w internecie definicji jakiegoś słowa. Pozwól więc, że objaśnię to najprostszym językiem jaki znam. Opcje binarne to narzędzie do handlu internetowego. Podstawową zasadą opcji jest prognoza – czy cena danego aktywa wzrośnie czy zmaleje w określonym odstępie czasowym. Aktywem mogą być pary walutowe, towary, indeksy oraz akcje. Jeżeli Twoja prognoza okaże się trafna to zyskasz dodatek do inwestycji na poziomie 80%. Prosta matematyka – stawiasz $100, trafiasz, masz $180. Czyli $80 profitu od inwestycji. To są naprawdę bardzo duże pieniądze, które możesz zarobić nawet w 5 minut. Dolary może nie są idealnym przykładem, ale większość maklerów obsługuje USD oraz EUR. Przeliczając na złotówki – stawiasz 360 zł, jeżeli wygrasz to zyskujesz dodatkowe 288 zł. W 5 minut z 360 zł robisz 648 zł. Teraz lepiej to wygląda, prawda? Tak właśnie zarabiam.

 Poznaj skuteczną metodę inwestycji – zarabiaj 1000 zł dziennie

Dla kogo są opcje binarne?

Zanim zaczniesz swoją przygodę z opcjami binarnymi musisz wiedzieć, że ta gra nie jest dla wszystkich. Ta praca wymaga ogromnego skupienia, odporności na stres oraz zdolności do podejmowania szybkich i ryzykownych decyzji. Musisz chcieć zarabiać dużo i mieć do tego motywację. Warto pamiętać o tym, że ryzyko można zredukować do minimum. Sposobów na to jest wiele. Ja zanim zacząłem grać na poważnie przez rok edukowałem się w tej dziedzinie. Kiedyś było o wiele ciężej niż jest dziś. Nie było dostępnych poradników oraz mało kto dzielił się własnym doświadczeniem i podawał innym gotowe sygnały.

Ile można zarobić na opcjach binarnych?

Górnej granicy tak naprawdę nie ma. Możesz zarobić tyle, ile tylko zapragniesz. Czytasz ten artykuł wiedząc kim jestem. Widziałeś(-aś) moje posty na Instagramie. To wszystko osiągnąłem za pomocą inwestowania. Prowadzę własną działalność gospodarczą i legalnie się rozliczam. Nie musisz tego robić. Dla mnie taka opcja była wygodniejsza, niż umowa o dzieło. Z początku inwestowałem mało, co nie oznacza, że zarabiałem mało. Zacząłem od wpłaty 250 euro, a akcje stawiałem na kwoty 10 euro. Na każdym trafionym typie miałem profit 8 euro. W 15 minut. Dzisiaj zwiększyłem swój wkład i na jedną akcję stawiam od 100 do 500 euro.

Zarabiam na kilku platformach inwestycyjnych, dlatego na moim IG mogłeś(-aś) zobaczyć zarobki w dolarach. Przez ostatnie pół roku zarobiłem ponad 90 tysięcy dolarów.

Wypłata

Jak zacząć swoją przygodę z opcjami binarnymi?

Tak jak wspomniałem – kiedyś było ciężej. Dzisiaj każdy użytkownik internetu ma dostęp do wielu poradników, artykułów oraz filmów, które pomogą mu w stawianiu pierwszych kroków z inwestycjami.

Zanim zaczniesz musisz wiedzieć, że by móc grać trzeba zainwestować. Większość internetowych maklerów wymaga wpłaty własnej o wysokości 250 euro, czyli około 1000 zł. Muszę Cię uświadomić, że nie ma innej możliwości. Wiele brokerów oferuje nowym użytkownikom ciekawe promocje, np. 100% bonusu od wkładu własnego. Polega to na tym, że wpłacasz 250 euro i dostajesz drugie tyle na inwestycje.

Czas na Ciebie

Skoro nadal to czytasz to z pewnością zainteresowałem Cię opcjami binarnymi. To moment, w którym musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań.

  1. „Czy jestem zadowolony z mojej obecnej wypłaty?”
  2. „Czy mogę kupić sobie cokolwiek tylko zechcę?”
  3. „Czy jestem niezależny(-a) finansowo?”
  4. „Czy chcę żyć, tak jak tylko zechcę?”
  5. „Czy chcę, aby na moim koncie widniały setki tysięcy złotych?”
  6. „Czy chcę, aby pieniądze nie były przeszkodą w spełnianiu marzeń?”

 

Jeżeli na pierwsze 3 pytania Twoja odpowiedź brzmi nie, a na kolejne 3 pytania tak to musisz coś zmienić w swoim życiu.

Opcje binarne są kluczem do Twojego sukcesu. Chcesz pracować tak jak ja? Zaledwie kilka godzin dziennie, spędzając czas w domu? Uwierz mi, że to coś niesamowitego. Wstaję o której chcę, jem śniadanie, które dowozi mi firma cateringowa, piję pyszną kawę z ekspresu i siadam w wygodnym fotelu przed komputerem. W kilka godzin jestem w stanie zarobić kilka tysięcy złotych, jeżeli tylko zechcę. Też tak chcesz? W takim razie mam coś dla Ciebie. Ostrzegam – musisz zainwestować. Nie da się zarobić za darmo. Tak jak na zwykłym etacie, gdzie poświęcasz prawdopodobnie 8 godzin dziennie, by zarobić tyle ile zarabiasz. Z racji tego, że nie potrafię zbyt dobrze przekazywać wiedzy chciałbym Ci zaproponować udział w programie. Jest on całkowicie darmowy, jedyne co musisz zrobić to zainwestować 250 euro u maklera internetowego. Dzięki tym środkom będziesz w stanie zarabiać. Zapisując się do programu otrzymasz szczegółowy poradnik, wszystkie opisy oraz każdego dnia otrzymasz sygnały, które pomogą ci inwestować zmniejszając ryzyko praktycznie do zera. Poradnik ten został opracowany przez największych specjalistów, którzy w branży siedzą o wiele dłużej niż ja. Sam korzystam z ich sygnałów i bardzo mi one pomagają w codziennych inwestycjach.

Zainteresowałem Cię? W takim razie wejdź na stronę, obejrzyj film instruktażowy, zapisz się do programu i zarabiaj potężne pieniądze.

Kliknij tutaj 🙂